slideshow-imagesslideshow-imagesslideshow-imagesslideshow-imagesslideshow-imagesslideshow-images

Svatební fotografie, video a ozvučení

Svatební fotografie, video a ozvučení

Příběh vaší svatby


Jsem si toho plně vědom! Svatební den je dnem s velkým D, neopakovatelný a výjimečný. Vysněný. Ten Váš. Ať už ho plánujete v komorní podobě nebo jako velkolepou oslavu či party, rád Vám příběh Vašeho dne plného emocí zaznamenám.

Vysnili jste si pohádkovou svatbu? Udělám maximum pro to, aby i fotografie a video vypadalo jako z pohádky. Jste vášnivými motorkáři? Pak i fotky a video z vaší svatby bude mít motorkářského ducha. Chcete svatbu protančit na rozkvetlé louce s věnečkem na hlavě? Budu kolem vás i já celý den tančit, abyste se mohli s každým shlédnutím svatebních fotografií opět přenést mezí luční kvítí. Věřte, jsem si velmi dobře vědom toho, že si zasloužíte jen to nejlepší.

Pro letošní rok mám stále volné termíny! Neváhejte mě kontaktovat, bude mi ctí váš velký den zaznamenat!

Poznejte mě


Jmenuji se Adam Lelek a s fotoaparátem v ruce pobíhám de facto celý život. Nejdřív na základní škole, kde jsem s oblibou fotil své spolužáky, poté při studiu fotografie, kdy jsem poprvé začal tohle krásné řemeslo brát opravdu vážně až do dnešního dne, kdy jsem s foťákem za obrázky procestoval téměř sto zemí celého světa. Přesto, že jsem fotil spousty tradic a rituálů, moc rád se vracím k jednomu tématu. A tím jsou svatby. Miluji emoce, které jsou hlavním tématem mé fotografické práce. A za těch více než dvacet let profesionálního focení jsem se naučil jedno. Fotit všechny akce tak, abych pohodově zaznamenal jejich kouzelný průběh. Jsem si totiž vědom, že každá svatba má své jedinečné kouzlo. Že se jedná o jeden z nejkrásnějších dnů v životě člověka a s tímto vědomím velmi pečlivě k focení této krásné tradice přistupuji.

Poznejte i mé technické vybavení
O technice nechci zbytečně mluvit, protože, jak jsem už psal, zasloužíte si zkrátka jen to nejlepší. Ale pro technicky zdatné:) Používám těla i objektivy značky Canon, konkrétně Canon EOS 1D X Mark II, Canon EOS 5DsR, Canon EOS 5D Mark III, CANON EF 16-35 mm f/2,8 L USM, CANON EF 24-70 mm f/2,8 L II USM, CANON EF 70-200 mm f/2,8 L IS II USM. Ve výjimečných případech ZEISS Otus 85 mm f/1,4 Apo Planar T*. Co se videa týče, vše natáčíme na Sony Alpha A7 III při použití objektivů Canon řady L IS, gimbalů DJI Ronin a špičkového mikrofonu Sennheiser MKH 8060.

Co nabízím


Ptáte se, proč si vybrat jako svatebního fotografa právě mě? Proč si od nás nechat natočit nebo ozvučit Vaši svatbu? Věřím, že vás přesvědčí nejen naše práce, ale i přístup ke každému z našich zákazníků.

Dlouholetá praxe

V průběhu dvaadvacetileté profesionální praxe z focení nejen v ČR ale převážně v zahraničí jsem načerpal celou řadu zkušeností a možností pohledu na svět skrz hledáček fotoaparátu.

Individuální přístup

Ke každému focení přistupuji velmi individuálně. Jinak vypadá příprava na motorkářskou svatbu, jinak na zámeckou a jinak uprostřed borovicového lesa v Číně. Všechny možnosti jsou pro mě novou výzvou.

Profesionální technika

K tomu, abych se mohl při focení soustředit na aktuální dění mi určitě pomáhá jistota plynoucí z techniky značky Canon a její profesionální řady fotoaparátů a objektivů. Vím, že se na ni vždy můžu spolehnout a zaručit všem svým zákazníkům tu nejlepší kvalitu.

Setkání s vámi

Před každým focením svatby si vždy bez výjimky domlouvám s nevěstou a ženichem schůzku. je pro mě  moc důležité poznat vás, zjistit, co se vám líbí, v jakém duchu svatbu plánujete i to na jakou notu jste naladěni.

Ceremonie z celého světa

Při focení ceremonií a rituálů po celém světě jsem se naučil být připraven na vše, co se stane. Díky těmto cenným zkušenostem dokážu odhadnout, co se bude dít a fotoaparát namířit tím správným směrem.

Zachycení emocí a atmosféry

Při focení svateb se soustředím především na emoce a zachycení celého příběhu, tak aby si svatebčané i několik let zpátky dokázali vybavit ty nejdůležitější momenty z celé svatby nejen obrazově, ale i s atmosférou, která v tu chvílí kolem nich pulzovala.

Obhlídka místa obřadu

Před každou svatbou si minimálně den předem projdu místo, kde se obřad bude konat, projdu svatební scénář, pokud je to možné spojím se i s oddávajícím, abych byl na 100 % připravený.

Fotografie do jednoho týdne

Protože jsem si vědom, že po svatbě se všichni nejvíc těší na očekávané fotky, vždy se snažím i přes časovou náročnost výběru a úpravy všech fotek, dodat zakázku do jednoho týdne.

Splněná přání

Rád plním přání a dělám lidem radost. Jsem tedy připraven na to splnit vám z fotografického světa vše, co budu moct. Chystáte motorkářskou svatbu a chcete fotky ze spanilé jízdy na místo hostiny? Přejete si večerní princeznovské fotky, rád vám ve vašich přáních vyjdu vstříc.

Video


Kromě fotografování vám mohu nabídnout také natočení vaší svatby některým z mých kolegů, kamarádů, hlavních kameramanů Centra dokumentární tvorby a vzdělávání. Mohu Vás ujistit, že v jejich rukou budete jako v bavlnce. Každých z kluků má za sebou mnoho televizních pořadů, dokumentů, hudebních klipů a také samozřejmě svateb. Veškeré zpracování fotografií i natočeného videa probíhá na té nejlepší technice v postprodukčních studiích našeho centra. Díky tomu se můžete vždycky spolehnout na perfektní kvalitu. A nebojte se, stejně jako na fotky, ani na video nebudete čekat déle, než týden.

Ozvučení a světla


Aby toho nebylo málo, společně s hlavním zvukařem Centra dokumentární tvorby a vzdělávání Michalem Kopsem Vám mohu nabídnout také ozvučení Vaší svatby. A věřte mi, že se máte na co těšit. Pro akce do 350-ti osob používáme aparát od francouzské společnosti L‘Accoustic, který patří k naprosté světové špičce. U nás ho používal například Karel Gott, Lucie Bílá nebo kapela Kabát. Ale pokud byste náhodou chystali svatbu pro větší počet lidí, mohu Vás ujistit, že i tohle zvládneme:) S aparátem Dynacord o celkovém výkonu 8,5 kW běžně zvučíme akce i pro 4000 lidí. A že jich už byly stovky. Se stejným přístupem a precizností, s jakou jsme zvučili koncerty Václavu Neckáři, Monice Absolonové, Marii Rottrové, Iloně Machálkové, Olze Lounové, bratrům Nedvědům, Katapultům a desítkám dalších českých osobností a kapel, rádi nazvučíme i Vaši svatbu. To, že součástí ozvučení mohou být i desítky LED světel, laserů, stroboskopů nebo mlhovačů, je samozřejmé. Stále ještě váháte?

Reference


_

Na focení s Adamem vzpomínám moc ráda. I když v náš svatební den pršelo, fotky zářily. Rádi si je s manželem prohlížíme a vzpomínáme, jak se to tenkrát všechno událo.

Lucka Š.

Ani já ani můj muž nejsme lidé, kteří by se rádi fotili. Ze svatebního focení s Adamem jsme ale byli nadšení. To, že nás někdo fotí jsme vůbec nevnímali. Adam nám také splnil velké přání, aby byly naše svatební fotky co nejpřirozenější. S jeho prací jsme moc spokojeni.

Lenka R.

Naše svatba se nesla v motorkářském duchu a ten nezmizel ani z našich fotek. Adame, good job a ještě jednou díky.

Radka a Milan D.

Fotky od pana Lelka si všichni v rodině moc rádi prohlížíme. Pokud hledáte fotografa na vaši svatbu, tak můžu pana Lelka jen doporučit.

Olga H.

Ze svatby jsem byla na nervy už několik měsíců dopředu. Všechno muselo být perfektní – šaty, hostina, dort a samozřejmě i fotky. Pan Lelek byl neuvěřitelnej. Navymýšlela jsem si takových různých fotek – v poli, před kamennou zídkou, před kostelem, chtěla jsem mít nafocenou i party až do noci. A vše mi bylo splněno. Super přístup, krásný fotky.

Karolína K.

Naše svatba byla hodně netradiční a hodně akční. Přišlo mi až neuvěřitelný, že Adam zvládl zachytit všechny momenty, které se během našeho svatebního dne udály. A že jich bylo. Jestli chcete fotky s příběhem, drajvem a plné emocí, tak je Adama správná volba.

Kristýna a Petr H.

Ceník služeb


Protože si jsem velmi dobře vědom toho, že každá svatba je jedinečná, kontaktujte mě prosím, nejlépe telefonicky, abychom společně probrali vaše představy
o rozsahu focení, natáčení a/nebo zvučení Vaší svatby. Poté Vám rád připravím nabídku přímo pro Vás.
A věřte, jsem si velmi dobře vědom toho, že si zasloužíte jen to nejlepší. Pohybuji se mezi Prahou a Náchodem, ale fotografuji svatby v celé České republice i v zahraničí. Co se cen týče, mohu Vás ujistit, že jsou velmi příznivé:)

V našem grafickém studiu se věnujeme také výrobě velkoformátových fotografií. Pokud byste o tuto oblíbenou památku na vaši svatbu měli zájem, rád Vám vyhovím. Jak jsem již psal, je samozřejmostí, že i tyto fotky dostanete už pár dní po svatbě.

Kontakt


V případě jakýchkoliv dotazů, rezervace termínu, či vyžádání cenové nabídky mě prosím neváhejte kontaktovat. Na vaše zprávy, ale hlavně na spolupráci, se už teď moc těším.

Adam Lelek

Telefon

+420 776 246 001

Děkujeme za Vaši zprávu!

Vaše zpráva dorazila! Brzy Vás budeme kontaktovat.

Pěkný den.